Válaszra vár

Beszakadt mellette

Beszakadt a csatorna fedél mellett a járda az egykori bútor bolt előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére