Válaszra vár

Hiányzó pollerek

Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy pótolják a hiányzó pollereket az Árpád fejedelem útja és a Nagyszombat utca sarkán!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nagyszombat u. 1

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomlassítás kérése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kocsis Sándor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla láthatósága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére