Megoldásra vár

Hiányzó szemetes

Frissítés
2020.06.30.
nincs változás, a csonk ott van ,szemetesedény nincs

-------------------

Frissítés: 2020.01.31.:
"Nincs változás"
------------
A szemetesnek csak az oszlopa maradt, kérnénk pótolni vagy eltávolítani

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00051782

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00051782 azonosítószámú, Budapest Dembinszky u. 23. szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2020.01.31.: "Nincs változás" ------------ A szemetesnek csak az oszlopa maradt, kérnénk pótolni vagy eltávolítani"-ról "Frissítés 2020.06.30. nincs változás, a csonk ott van ,szemetesedény nincs ------------------- Frissítés: 2020.01.31.: "Nincs változás" ------------ A szemetesnek csak az oszlopa maradt, kérnénk pótolni vagy eltávolítani"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás, a csonk ott van ,szemetesedény nincs
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00051782

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00051782 azonosítószámú, Budapest Dembinszky u. 23. sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A szemetesnek csak az oszlopa maradt, kérnénk pótolni vagy eltávolítani"-ról "Frissítés: 2020.01.31.: "Nincs változás" ------------ A szemetesnek csak az oszlopa maradt, kérnénk pótolni vagy eltávolítani"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kerültek pótlásra a kukák.
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00051782

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00051782 azonosítószámú, Budapest Dembinszky u. 23. szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tele a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sarokkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére