Megoldatlan

néhány éves graffiti

Kérem a kedves Önkormányzatot, jelezze az Aradi utca 46-os parkolónak használt foghíjtelek kezelőjének, hogy távolítsa el a néhány éves firkát. Ha marad egy kis festékük, akkor bónusznak azt a nem túl nagy, de elkoszolódott kerítésfelületet is fessék le :)))

(Egész meglepő volt, amikor egy autó beparkolásánál láthatóvá vált belül a gondozott, dús növényzetű udvar!)

Köszönöm a segítségüket!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 46

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    LÉGYSZI, ÚJRÁZZUK!!!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lécci, újrázzuk...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újrázzuk, lécci...
    Köszi!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi. Újrázzuk.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét.
    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére