Válaszra vár

Nincs takarítva

Tisztelt járókelő a mai napon már megint a Jah Ferenc kórház-nál a busz megálló és a kórház parkoló előtt és a busz megállóban körbe tele van szeméttel ami egy kórház előtt nem szép látván és vannak itt étkező helyek ez a lakó kocsiknál a szemétbe kell étkezni mert annyi csík van hogy rengeteg lehet találni a busz megálló és a parkoló is tele vannak szeméttel a XX.kerület jah Ferenc kórház legyenek szívesek az Fővási közterület fenntartó felé

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Köves út 1

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Bejelentését továbbítottuk az illetékeseknek.
    Tájékoztatom, hogy a buszmegállók és környékének tisztán tartása a BKK illetékességi köre. A Kórház előtti terület a Kórház kezelésében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpalota, Szentmihályi út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére