Megoldott

Kidőlt KRESZ tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.10.18.:
Bejelentő hozzászólása:
"A tábla helyreállítása válaszuk óta megtörtént, azonban valakinek megint sikerült nekitolatnia, s ezzel újra kidöntötte (csatoltam a képet). Szeretnénk kérni a tábla ismételt helyreállítását."
------

Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő utcánál lévő Kordován tér Buszmegálló mellett kidőlt egy KRESZ tábla.

Szeretnénk kérni az illetékes szervet, hogy a tábla cseréjéről legyenek szívesek gondoskodni.
Köszönjük!

Tisztelettel,
Egy Járókelő

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kordován tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megoldódott, köszönjük.

    Tisztelettel,
    Egy Járókelő
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő utcánál lévő Kordován tér Buszmegálló mellett kidőlt egy KRESZ tábla. Szeretnénk kérni az illetékes szervet, hogy a tábla cseréjéről legyenek szívesek gondoskodni. Köszönjük! Tisztelettel, Egy Járókelő"-ról "FRISSÍTÉS 2019.10.18.: Bejelentő hozzászólása: "A tábla helyreállítása válaszuk óta megtörtént, azonban valakinek megint sikerült nekitolatnia, s ezzel újra kidöntötte (csatoltam a képet). Szeretnénk kérni a tábla ismételt helyreállítását." ------ Káposztásmegyeren, a Farkas-erdő utcánál lévő Kordován tér Buszmegálló mellett kidőlt egy KRESZ tábla. Szeretnénk kérni az illetékes szervet, hogy a tábla cseréjéről legyenek szívesek gondoskodni. Köszönjük! Tisztelettel, Egy Járókelő"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BUDAPEST KÖZÚT Zrt.,

    A tábla helyreállítása válaszuk óta megtörtént, azonban valakinek megint sikerült nekitolatnia, s ezzel újra kidöntötte (csatoltam a képet). Szeretnénk kérni a tábla ism...
  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelenc táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Város tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Íves út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhasználódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére