Megoldott

A Bajza utcában a MMA val szembeni fa helyen nincsen fa

Kedves közterület fenntartó!

Kérem pótolják a hiányzó fát

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 36

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És yess!
    Sőt, az MMA melletti is rendben van, ami a bejelentésen is látszik, hogy eredetileg hiányzott :)
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00051596 számú bejelentésre az a
    ...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem pótolták. Megoldásra vár.
  • Horváth Gazsi visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az remek.
    Ez volt a előzmény... Nem sietnek nagyon :DDD

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/32868/elszaradt
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00051596 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: FŐKERT
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: FŐKERT
    Szív utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére