Megoldott

elszáradt

Kedves Növénybarát Illetékesek!

Sajnos, ő meghalt. Kérem, pótolják!

Köszönöm szépen: J. Cila

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 36

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendesek voltak, a pótlás is megtörtént...
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre az eltávolítás történt meg, de legyen megoldott!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ennyi: ki van szedve, még nincs pótolva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Alakul :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00032868 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újrázzuk!
    Most már látszik, h halott.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00032868 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van.
    Meg kéne próbálni egy Főkertet - az utca túloldalát is ők gondozzák...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FŐKERT
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére