Megerősítésre vár

Közterület vagy szeméttelep?

Anonim Járókelő

Nagykőrösi út és Révay út sarkán az emberek szemetesnek használták a területet. A Nagykőrösi úton továbbhaladva több ilyen szemetes góc is található.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Révay u. 38

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Kerületünkben az érintett időpontban lomtalanítás történt, a kerület több részén még ma is zajlik. A lomtalanítás után megmaradt hulladék álszállítását a Szociális Foglalkoztató vég
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez jó hír, mert sugallja hogy talán össze lesz takarítva, ha véget ér. :) Viszont ezen a vonalon sajnos hónapok óta azt látjuk, hogy random kupacokba van felújítási hulladék, törött szék, megunt búto...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Lomtalanítás volt.
    XX. kerület szeptember 1-13.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére