Megoldott

Dőlő tábla

Kérem állítsák vissza az eredeti állapotot. Köszönöm intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vasút sor 37

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, zárható.
  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult FRV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1032 Budapest, Szentendrei út 95 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére