Megoldásra vár

Hiányzó szeméttárolóedény

Tisztelt címzett!

A Kvassay Jenő út-Soroksári út kereszteződésénél a buszmegállóban hiányzik egy szeméttároló edény, ezt kérem legyenek kedvesek pótolni.

Munkájukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
Megyeri Tamás

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 223U/4413/2019

    Tisztelt Le Marietta!

    Társaságunkhoz érkezett, 00051547 számú bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A levelében jelzett megállóhely társaságunk üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "Volánbusz Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Volán megállókban kihelyezett hulladékgyűjtőket
    nem Társaságunk illetékessége pótolni.
    Kérjük válaszunk szíves e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Megyeri Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére