Válaszra vár

Építkezés után otthagyott törmelék

A pasaréti út felújítása befejeződött, de az épitkezési törmeléket vagy vmilyen tömítő anyagot szépen itt felejtették a Trombitás úton (trombitás-pasaréti kereszteződésben).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Trombitás út 41

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Geréb Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem történt semmi.
  • Geréb Ildikó visszajelzésére vár.

  • Geréb Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi a törmelékkel. Ugyanott van.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Geréb Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére