Megoldott

rendszám nélküli Corolla - a jól ismert helyen

Kedves Közterület-felügyelet!

Úgy tűnik, ez egy kedvelt autólerakási hely (BIJÓ parkolóbejárat után kicsivel). Kérem, szállítsák el.

Köszönöm!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 98

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, András! :-)

    És köszi Balázs!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A jármű kiértesítése, nyilvántartásba vétele 2019. szeptember 3.-án megtörtént.
    A jármű elszállítása a tőrvényi előírások betartása mellett történhet meg.

    Kérjük türelmét!

    Koi...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Letakart jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Haladó sávban pakolalas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére