Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó található a Bijó áruház közelében.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 96

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélkül TOYOTA (szürke) Budapest, XIII. kerület, Róbert Károly körút 102, Magyarország Telephelyre szállítva 2019.10.22.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András!

    Tényleg...

    Nincs túl jól megközelíthető, frekventált helyen, eszembe se jutott lecsekkolni, van-e rá már bejelentés. :DD

    Reménykedjünk!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást!

    Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően felszólította a jármű tulajdonosát az autó elszállítására, amennyiben ennek a m...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Krisztina!Korábban ugyanitt parkolt egy gépkocsi és a XIII.kerület intézkedett.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/47030/letett-auto
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére