Megoldott

Aknák

A Nagytétényi út kerékpárútja és a Háros vasútállomásra vezető út között területen van két akna, ami teljesen lefedetlen, mindössze egy kő és egy ág hivatott figyelemfelhívó lenni. A hely életveszélyes. Ha magánterület, fel kellene a tulajdonost hívni arra, hogy például kerítse el a balesetveszélyes helyet.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (514)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XXII. k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre továbbra is a szalagok a megoldás. Ami miatt maradhat megoldott, hogy látszik, hogy legalább a szalagokra figyelnek, mert már több réteg van kitekerve, gondolom párat megtépázott már a vihar....
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    A tárgyi bejelentésüket továbbítottuk a MÁV és a BKK felé is, mivel a bejelentésben lévő terület az ő illetékességük. A területet elkerítettük a közvetlen balesetveszély elhár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre körbekerítették piros-fehér szalaggal. Ideiglenes megoldásnak tökéletes, de remélem nem ez lesz egyben a végleges megoldás is.
  • Bőhm Erik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideje lenne észre venni, hogy a hárosi vasút körül mi van. Itt van az oldalon két bejegyzéssel alább, hogy a BKV megállóból még a fa padlapokat is ellopták. De nem csak az aknákat vitték el, a vasútál...
  • Vaskó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A "nem hiába születtek" remek munkája!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére