Megoldott

romos vízelvezetők

Az Erzsébet királyné útját és a Hungária krt-at összekötő gyalogos-aluljáró vízelvezetői siralmas állapotban vannak. Az biztos, hogy ha itt el akarna folyni a víz, akkor nem tudna. A rácsok szétrongálódtak, és az elvezhetők be vannak tömődve. Jó lenne, ha új, biztonságos rácsokat tennének, mert itt biciklivel is mennek, és nem lenne jó, ha valaki kereke beleakadna a rácsba. A gyalogosok meg kitörnék a bokájukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5132/romos-vizelvezetok/frissites...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Az 5132. számú észrevétel kapcsán az alábbiakról informáljuk.

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megkeresést a vasúti infrastruktúrát kezel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elektronikus úton érkezett bejelentését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy illetékesség hiányában az Erzsébet királyné úti gyalogos vasúti aluljáró balesetveszélyes vízel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    4 db balesetveszélyes aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére