Válaszra vár

Bem rakparton rozsdásodó "emlékmű"-maradvány

Anonim Járókelő

Évek óta csúfoskodik a Bem rakparton egy letartóztatott tolvaj halálára állított emlék rozsdásodó maradványa (lásd: https://444.hu/2013/09/13/megint ). Kérem, szíveskedjenek végleg eltávolíttatni! Kegyeleti emlékműnek temetőben a helye, nem közterületen, különösen egy öngyilkos bűnelkövető emlékét nem kellene nyilvánosan ápolni.
(a fotó az eredeti állapotot illusztrálja, mára már csak a rozsdás, üres vaskeret maradt)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 53

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére