Megoldásra vár

rozsdás lett, kiesett a kuka alja

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
Szétesett a képen látható kuka, kérünk szépen javítást.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 18

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00051274

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00051274 azonosítószámú, Budapest Bethlen Gábor u. 18.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunkon kívül - az érintett területtől és
    tisztántartási kötelezettségtől függően - más szervezet, illetve
    g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    szétesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére