Megoldott

Indokolatlan “ideigelenes” parkolási övezet

FRISSÍTÉS 2020.01.08:
"Mèg mindig változatlan a helyzet."

===

FRISSÍTÉS 2019. 12.10:
A közterület felújításnak vége,ezek szerint a mélygarázs megnyitásának nincs köze hozzá mert az magánberuházás.

===

A József Nádor téri mélygarázst átadták,de továbbra is parkolónak van kialakítva a Dorottya utca sétáló utcai szakasza,és a Deák tér szélén továbbra is a halszálkás “ideiglenes” megoldás van kialakítva ami megnehezíti a gyalogos forgalmat.Az önkormányzat azt mondta anno hogy a felújítások átadásával megszűnik ez az állapot,de ezek szerint nem.Írtam nekik de válaszra se méltattak.A képek a Közleked tömeg fotói pár hónappal ezelőttröl de az állapotok maradtak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 14

Hozzászólások

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre!!!!!????????
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettük a 00051228 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    2019 nyár végén befejeződött a József nádor tér, illetve ősszel a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.01.08: === FRISSÍTÉS 2019. 12.10: A közterület felújításnak vége,ezek szerint a mélygarázs megnyitásának nincs köze hozzá mert az magánberuházás. === A József Nádor téri mélygarázst átadták,de továbbra is parkolónak van kialakítva a Dorottya utca sétáló utcai szakasza,és a Deák tér szélén továbbra is a halszálkás “ideiglenes” megoldás van kialakítva ami megnehezíti a gyalogos forgalmat.Az önkormányzat azt mondta anno hogy a felújítások átadásával megszűnik ez az állapot,de ezek szerint nem.Írtam nekik de válaszra se méltattak.A képek a Közleked tömeg fotói pár hónappal ezelőttröl de az állapotok maradtak."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.08: "Mèg mindig változatlan a helyzet." === FRISSÍTÉS 2019. 12.10: A közterület felújításnak vége,ezek szerint a mélygarázs megnyitásának nincs köze hozzá mert az magánberuházás. === A József Nádor téri mélygarázst átadták,de továbbra is parkolónak van kialakítva a Dorottya utca sétáló utcai szakasza,és a Deák tér szélén továbbra is a halszálkás “ideiglenes” megoldás van kialakítva ami megnehezíti a gyalogos forgalmat.Az önkormányzat azt mondta anno hogy a felújítások átadásával megszűnik ez az állapot,de ezek szerint nem.Írtam nekik de válaszra se méltattak.A képek a Közleked tömeg fotói pár hónappal ezelőttröl de az állapotok maradtak."-ra.

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "A József Nádor téri mélygarázst átadták,de továbbra is parkolónak van kialakítva a Dorottya utca sétáló utcai szakasza,és a Deák tér szélén továbbra is a halszálkás “ideiglenes” megoldás van kialakítva ami megnehezíti a gyalogos forgalmat.Az önkormányzat azt mondta anno hogy a felújítások átadásával megszűnik ez az állapot,de ezek szerint nem.Írtam nekik de válaszra se méltattak.A képek a Közleked tömeg fotói pár hónappal ezelőttröl de az állapotok maradtak."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.08: === FRISSÍTÉS 2019. 12.10: A közterület felújításnak vége,ezek szerint a mélygarázs megnyitásának nincs köze hozzá mert az magánberuházás. === A József Nádor téri mélygarázst átadták,de továbbra is parkolónak van kialakítva a Dorottya utca sétáló utcai szakasza,és a Deák tér szélén továbbra is a halszálkás “ideiglenes” megoldás van kialakítva ami megnehezíti a gyalogos forgalmat.Az önkormányzat azt mondta anno hogy a felújítások átadásával megszűnik ez az állapot,de ezek szerint nem.Írtam nekik de válaszra se méltattak.A képek a Közleked tömeg fotói pár hónappal ezelőttröl de az állapotok maradtak."-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Mèg mindig változatlan a helyzet.
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin visszajelzésére vár.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület felújításnak vége,ezek szerint a mélygarázs megnyitásának nincs köze hozzá mert az magánberuházás. Akkor mire vár a kedves önkormányzat?
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan vége az évnek de az állapotok maradtak a régiek.
  • Kritikus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az önkormányzat valami miatt még mindig azt gondolja, hogy a parkolási problémákat parkolók létesítésével lehetne megoldani.
    Tisztelt Önkormányzat! A parkolásnál is nagyobb probléma, hogy szen...
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sietik el,a helyzet változatlan.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők.hu!

    Köszönjük Fernandez Turucz Lopez Benjamin Úr szíves megkeresését az ideiglenesen kialakított lakossági parkoló kapcsán.
    Belváros Önkormányzata elkötelezett a helyi lakosság igé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek a 30 napos válaszadási határideje van és a bejelentés kevesebb, mint 30 napja lett beküldve, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra megküldeni. Amint az illetékes nem vál...
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek el a megfelelő szerveknek,szánalmas ez a leszaromság.Köszönöm.
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem válaszol az önkormányzat??
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére