Válaszra vár

Illemhelyként és szemét lerakóként használt régi buszmegállo

A szomszédban lévő régi buszmegállot illemhelynek és szemétlerakónak használják. Nem szép látvány és a szagok is át jönnek. Budapest 1174 bélatelepi út 33

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bélatelepi út 33

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0035538/2019

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00051226

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos vizsgálat a különböző társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem is volt hasonló bejelentésem. Ott a BKK intézkedett.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Huhh! Fontos bejelentés, remélem, elbontják!
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kovács Tiborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére