Megoldásra vár

szétesett kuka

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
Szétesett a képen látható kuka, kérünk szépen javítást.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 26a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00051224

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00051224 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 28. a) s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést kérek, hogy nem tudom eldönteni minden egyes kukáról, hogy kihez tartozik. Esetleg tudna segíteni abban, hogy ez éppen kié?
  • Kovács István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Tájékoztatlak, hogy nem minden "kuka" az FKF-hez tartozik, mint ahogy ez se!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    kirakott lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dembinszky - Nefelejcs járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére