Megoldásra vár

Baleset után elhagyott autó

Anonim Járókelő

A Váci út 49 előtt (a városból kifelé vezető oldalon, a felüljáró tövében) a parkolóban magára hagytak egy balesetben sérült, rendszám nélküli autót és már több mint egy hónapja nem szállíttatta el a gazdája.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 49

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet
    a hatályos jogszabályoknak megfelelően felszólította a jármű tulajdonosát az autó elszállítására, valamint nyilvántartásba vé
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Illetékes válasza a csatolmányban.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére