Megoldott

Lekopott festések

Kedves Járókelő,

A 128-as busz a felsőbb útvonalán egy ideje védett úton közlekedik, amit vastag szaggatott vonal felfestésével is nyomatékosítottak minden kereszteződésben. Ezek a felfestések mostanra szinte teljesen eltűntek, javítani kellene őket. A következő kereszteződésekről lenne szó:
Diós árok-Józsa Béla köz
Józsa Béla köz- Alsó Svábhegyi út
Alsó Svábhegyi út-Hadik András utca
Hadik András utca-Lelesz utca

Köszönettel,
Krizsanóczi Tibor

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Józsa Béla köz

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    De ugye megoldottba tenni azárt van képetek...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Városjáró Blog!
    A kommentedet ismét kénytelenek voltunk elrejteni a trágár szóhasználatod miatt.
    Kérünk, hogy mind a többi felhasználóval, mind pedig az illetékesekkel való kommunikációban haszná...
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tibor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő,

    A kérdéses helyeken felfestették a lekopott útburkolati jeleket.

    Köszönettel,
    Tibor
  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is láttam a Lelesz-Hadik kereszteződésben. Lejjebb is megvan?
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A főút kanyarodáséát jelző burkolati jelet a héten felfestették,. persze hamar kopó anyaggal, úghyogy sokáig ez se fog mengmaradni Nemtom mért, óckodnak a termoplasztiktól... Talán mert ostobák?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megjelölt helyszínek felújítását továbbra is számon tartjuk, de kivitelezését sajnos az idei évben is csak a tartalék keret terhére tudjuk szerepeltetni. Kérjük tájékoztatásunk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krizsanóczi Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az öt helyszínből, csak egy került felfestésre. :(
  • Krizsanóczi Tibor visszajelzésére vár.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilvánvalóan hazudnak minden szavukban. De az alábbi indoklásukban végképp:
    "...de az idei évben csak a Diós árok - Alsó Svábhegyi út közötti szakasz visszafestésére volt lehetőségünk, mivel úgy ítél
    ...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros területén az útburkolati jelek üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatokat Részvénytársaságunk látja el. A munkát minden évben egy, az év elején
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Jellemző hogy csesznek még csak válaszolni is, nem hogy megoldani a problémát. Most hogy jön a választás, a vonal alsó szakaszán festettek valamit, de a Józsa Bélán túli részhez hozzá se nyúltak. És a...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krizsanóczi Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére