Megerősítésre vár

Andrássy úti zöldsávra parkolás

Anonim Járókelő

Számtalanszor leírtam: még az Andrássyn sem hajlandók az illetékesek a minimális civilizációs szintet fenntartan. Boldog, boldogtalan vidáman tapossa keményre a maradék zöldsávot. Most éppen a 61 szám elött.

A helyszínről telefonáltam, de bizonyosak lehetünk benne, hogy semmi sem történik és holnap, holnapután megint ezt látjuk.

Majd kapunk egy kopipészt választ, hogy kiemelten figyelik a közteresek a terület. Ebből természetesen egy szó sem igaz, de azért elküldik, mert a törvény előírja.

Ez megy évek óta.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 61

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére