Megoldott

Kint maradt tábla

Anonim Járókelő

Az Árpád út felújításakor változott a forgalmi rend és az ezt jelző tábla a felújítás végeztével is még kint van (elfordítva).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 40

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az ideiglenes sárga tájékoztató tábla leszerelése megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére