Megoldásra vár

Letöredezett járókóvek a várba vezető gyalogúton

Kérem az illetékeseket, hogy javítsák a várba tartó gyalogutat. A járókövek egy hosszú szakaszon le vannak töredezve, hiányosak.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budavári Sikló

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Várkapitányság Nonprofit Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy felhívta a figyelmünket a látogatók biztonságos közlekedését akadályozó állapotra.
    A Várkapitányság Nonprofit Zrt. 2019. eleje óta gondozza a Budavári palotát övez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez vonatkozik az összes másik várba felvezető utak többségére is!
    Egy átfogó útfelújítás kéne az egész várba felvezető útszakaszra!
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság Nonprofit Zrt.

  • Bándi Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére