Megoldott

veszèlyesen kilògò random kampò

FRISSÍTÉS 2020.01.10.:
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatásul közöljük, hogy a veszélyes helyet jól láthatóan megjelöltük. Más lehetőségünk jelenleg nincs, a helyszínen korábban található, de már részben elbontott építmény nem Társaságunk tulajdona."

------------

Frissítés 2019.10.24.: Került mellé egy bója, de még mindig így néz ki. Kérem újraküldeni!

----------------

az aszfaltbòl kilòg vmi csöszerüsèg, sötètben nagyon balesetveszèlyes!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 82-84

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Már le is aazfaltozták.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítják a burkolatot, szóval teljesen rendben lesz.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    Aszfalt hiàny van, de legalàbb nem lòg ki kàbel
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt jarokelo.hu!

    Hivatkozással az alábbi linken olvasható megkeresésre, miszerint Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 82-84. szám környékén található kampó eltávolítását kérik, a követ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-4229/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.10.24.: Került mellé egy bója, de még mindig így néz ki. Kérem újraküldeni! --- az aszfaltbòl kilòg vmi csöszerüsèg, sötètben nagyon balesetveszèlyes!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.10.: Budapest Közút válasza: "Tájékoztatásul közöljük, hogy a veszélyes helyet jól láthatóan megjelöltük. Más lehetőségünk jelenleg nincs, a helyszínen korábban található, de már részben elbontott építmény nem Társaságunk tulajdona." ------------ Frissítés 2019.10.24.: Került mellé egy bója, de még mindig így néz ki. Kérem újraküldeni! ---------------- az aszfaltbòl kilòg vmi csöszerüsèg, sötètben nagyon balesetveszèlyes!"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábbi kommentem alapján légyszi küldjük el a Fővárosnak.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így nem fog megoldódni. A BK csak megjelölte. Menjen el a Fővárosnak.
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton megküldöm a BUDAPEST-JAROKELŐ- 00050831 iktatószámon érkezett ügyre adott válaszunkat.

    Tisztelettel,
    Taxiközlekedési Osztály
    Budapest Közút Zrt.
    [Leírás: Leírás: Leírás: cid:image001.jpg@01D116EB.9A266C30]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "az aszfaltbòl kilòg vmi csöszerüsèg, sötètben nagyon balesetveszèlyes!"-ról "Frissítés 2019.10.24.: Került mellé egy bója, de még mindig így néz ki. Kérem újraküldeni! --- az aszfaltbòl kilòg vmi csöszerüsèg, sötètben nagyon balesetveszèlyes!"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Került mellé egy bója, de még mindig így néz ki. Ki a felelőse ennek?
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Mellékletként csatoltan küldöm válaszunkat a JAROKELO-BUDAPEST- 00050831 iktatószámon érkezett ügyükre.

    Tisztelettel,

    Taxiközlekedési Osztály
    Budapest Közút Zrt.
    [Leírás: Leírás:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére