Megoldatlan

Tele szeméttel a pótkocsi

Tisztelt járókelő már egy jó ide egy kamion potkocsija ott van hagyva a Szállítók útján tele szeméttel és már nagyon régóta ott van hagyva állítólag ez az el hagyatot rész a fővárosé ami és szeretném ha ez a pótkocsit a főváros közeterület felügyelet felé el küldenék ezeket a fotókat hogy jöjjenek kicés nézzék mert tele van dobálva szemétel olyan hordó is van ami veszélyes ha meleg helyen van tartva bármikor nagy baj is történhet ezért kérném hogy minnél hamarabb nézzék meg

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szállító u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ádám!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:2725/022-386/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest 2019.08.27.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő (13033).

    2019-08-23 20:51 időpontban Járókelő.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére