Megoldott

Elburjánzó növények azút szélén.

Több helyen is kezdi visszafoglalni a természet a kerékpát és a járdát a Röppentyű és Fáy utca sarkához közel az autó kereskedésnél.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Röppentyű u. 34

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük elektronikus levelét. Eltávolítottuk a fasarjakat. Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!
    Üdvözlettel, Turóczi András
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt változás.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, September 2, 2019 4:11 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére