Megoldott

Vörösvári út (Ágoston u. sarka a templomnál) járdahiba

Anonim Járókelő

T. Közútkezelő!

Kérjük az akna tulajdonosával a hiba javíttatását!

Köszönettel:

MDF piac vásárlói

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 1

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárható, megoldva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már majdnem teljesen kész, megoldódott!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére