Megerősítésre vár

Kidőlt egyirányú utca tábla

A tábla kirozsdásodott és kidőlt. Kivéve kerékpár kiegészítő jelzés is van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bercsényi u. 10

Hozzászólások

  • Halász Ferenc visszajelzésére vár.

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelenc táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Város tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Íves út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhasználódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére