Megoldatlan

Összehangolatlan jelzőlámpák a zebrán

Anonim Járókelő

Irinyi - Karinthy sarkon egy zebrán (Irinyin átmenve) két jelzőlámpa van egymásután a gyalogosoknak, de nem összefüggve váltanak, és így lehetetlen normálisan átmenni. Több éve így van...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is naponta járok arra, idegesítő az tény, de megtanultam sprintelni. :) Egyébként hétvégén máshogy vált, akkor nyugisan járható.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Auu...naponta jarok arra, ez igy nagyon nem stimmel. Nem lehet aterni futas nelkul egy zold alatt...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (505)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az Irinyi J. utca - Karinthy Frigyes út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére