Megoldott

Sérült távközlési fedlap a Szilágyi E. fasor 95 előtt

Anonim Járókelő

Közel a Júlia utcához, a Szilágyi Erzsébet fasor (szervízút) 95. szám kapubehajtója előtti fedlap sarkai széthámlottak, kikopott az aszfalt. Botlásveszélyes.
Kérjük gondoskodjanak a fedlap cseréjéről. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 95

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő Közösség!
    JAROKELO-BUDAPEST-00050459 azonosítójú bejelentésüket a 84444508 számon továbbítottuk illetékes kollégáink felé, akik igyekezni fognak a probléma mihamarabbi elhárításán.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Telekom
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére