Megoldott

Hiányzó Demszky-karók a Gutenberg téren

Frissítés 2019.11.16.
Egy oszlop még hiányzik, így a gyalogoszónára továbbra is felhajtanak a gépjárművek. (Játszótér előtti területről van szó!)

-------------------

A Gutenberg tér Bródy Sándor utcai oldalán legalább 4 Demszky-karó (poller) hiányzik, illetve a közelben lévő telefonfülke mögé vannak 'rejtve'. A hiányt kihasználva a taxisok és árufeltöltők szívesen időznek a téren, vagy épp a kora reggeli órákban lazán áthajtanak rajta...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A pollerek javítása megtörtént.
    Üdv: JGK Zrt.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gutenberg tér Bródy Sándor utcai oldalán legalább 4 Demszky-karó (poller) hiányzik, illetve a közelben lévő telefonfülke mögé vannak 'rejtve'. A hiányt kihasználva a taxisok és árufeltöltők szívesen időznek a téren, vagy épp a kora reggeli órákban lazán áthajtanak rajta..."-ról "Frissítés 2019.11.16. Egy oszlop még hiányzik, így a gyalogoszónára továbbra is felhajtanak a gépjárművek. (Játszótér előtti területről van szó!) ------------------- A Gutenberg tér Bródy Sándor utcai oldalán legalább 4 Demszky-karó (poller) hiányzik, illetve a közelben lévő telefonfülke mögé vannak 'rejtve'. A hiányt kihasználva a taxisok és árufeltöltők szívesen időznek a téren, vagy épp a kora reggeli órákban lazán áthajtanak rajta..."-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! Egy oszlop még hiányzik, így a gyalogoszónára továbbra is felhajtanak a gépjárművek. (Játszótér előtti területről van szó!)
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiányzó oszlopokból kettőt pótoltak, a harmadik csonkját pedig Szilányi Demeter flexelte le. Sajnos nem volt nála a harmadik pótlása, így még nem megoldott az ügy.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt JGKV! A hiányzó pollerek a a telefonfülke mögött bújkálnak, ez a képen is jól látszik. Talán a hosszú beszerzési procedúra elkerülhető a régi oszlopok visszaállításával és pénzt is spórolnak...
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai megkezdték a jelzett parkolás gátló pollerek javításához (pótlásához) szüksége...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére