Megoldott

Firkás tábla (Nagy Diófa utca)

Tisztelt BKK!
Kérem tisztítsák meg a táblát.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 25

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028779/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00050431

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a jelzett megálló infrastruktúra-ele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére