Megerősítésre vár

Fényterelő hiány

Hiányzik az egyik fényterelő.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 214

Hozzászólások

  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Rákosi út - Mátyás király utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére