Megoldott

Hiányzik az egyik fényterelő

Hiányzik az egyik fényterelő.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 140

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. Szentmihályi út - Bánkút utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A fényterelő pótlását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Felesleges táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmihályi út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra felfestése hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére