Megoldott

Elhagyott Peugeot 206, XIV. kerület, Thököly út

Egy elhagyott kis Peugeot 206 árválkodik a házunk előtt hosszú ideje... a Google Street View 2012. januári felvételén is látható ugyanabban a pozícióban, a tükre már akkor is le volt fittyenve, hát azóta már elég szépen amortizálódott...
http://goo.gl/maps/hvKcD
A műszakija most márciusban járt le, ezután pedig tudtommal parkolás céljára kialakított helyen nem tárolható.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már rég elvitték!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ott van még?
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még a kocsi?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére