Válaszra vár

Széll Kálmán téri szemetesek

Tisztelt illetékes!
A Széll Kálmán téri szemetesek rossz állapotban vannak. Össze vannak firkálva, esnek szét, soknak hiányzik a teteje. Kérem tisztítsák meg a szemeteseket a graffitiktől és a rájuk ragadt mocsoktól, illetve pótolják a hiányzó alkatrészeket.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a szemétgyűjtőket az FKF üzemeltetésre nem vette át, a Főváros korábbi válasza alapján a bejelentést a projektgazda BKK-nak küldtem.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére