Megoldott

Graffitis fal (Széll Kálmán tér)

FRISSÍTÉS 2019.11.26.

Tisztelt Járókelő!

A 000573 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése valóban a Budapest közút Zrt. üzemeltetésében van, de a grafitti eltávolítása az FKF feladata, mi is továbbítottuk feléjük a megkeresést.
A probléma orvoslásával kapcsolatban keresse az illetékes: FKF Zrt-t.

Üdvözlettel:

Budapest Közút Zrt.
Híd, műtárgy Osztály
-------------

FRISSÍTÉS 2019.11.10.
---
Tisztelt illetékes!
A Széll Kálmán téren, a kerékpár út mellett több graffiti is található. Kérem ezek eltávolítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.11.10. --- Tisztelt illetékes! A Széll Kálmán téren, a kerékpár út mellett több graffiti is található. Kérem ezek eltávolítását. Munkájukat köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.26. Tisztelt Járókelő! A 000573 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése valóban a Budapest közút Zrt. üzemeltetésében van, de a grafitti eltávolítása az FKF feladata, mi is továbbítottuk feléjük a megkeresést. A probléma orvoslásával kapcsolatban keresse az illetékes: FKF Zrt-t. Üdvözlettel: Budapest Közút Zrt. Híd, műtárgy Osztály ------------- FRISSÍTÉS 2019.11.10. --- Tisztelt illetékes! A Széll Kálmán téren, a kerékpár út mellett több graffiti is található. Kérem ezek eltávolítását. Munkájukat köszönöm!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 000573 számú bejelentésben szereplő támfal üzemeltetése valóban a Budapest közút Zrt. üzemeltetésében van, de a grafitti eltávolítása az FKF feladata, mi is továbbítottuk feléjük...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! A Széll Kálmán téren, a kerékpár út mellett több graffiti is található. Kérem ezek eltávolítását. Munkájukat köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.10. --- Tisztelt illetékes! A Széll Kálmán téren, a kerékpár út mellett több graffiti is található. Kérem ezek eltávolítását. Munkájukat köszönöm!"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem válaszoltak. Kérem újraküldeni.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030549-001/2019/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00050379

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban egyeztettünk a Budapest Közút Zrt.-vel. A társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt felületről nem
    Társaságunk, hanem a műtárgy üzemeltetőjének a feladata a graffiti
    eltávo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére