Megoldásra vár

Kátyú a Thököly - Stefánia kereszteződésben

A beton lapos buszmegálló előtt egy hatalmas kátyú tátong.
Amelyik kerékpáros nem tudja, hogy ez ottvan, hirtelen irányváltoztatásra kényszerülhet, és a mellette gyorsító autókkal ütközhet. Emellett a kátyú komolyan amortizálja a kerékpárt és akár a kerékpáros testi épségét is.
A csatolt videón látszik, hogy a megállóba beálló busznak nincs más lehetősége, mint áthajt a gödrön, ezzel rongálva a járművet, kellemetlen zaj és fizikai hatásnak kitéve az utasokat és a fagyizónál várakozó járókelőket.

Hasonló kátyúk kezdenek kialakulni a további belváros fele elhelyezkedő buszmegállók széleinél (elején és végén).

Szeretném kérni legalább a pontosan jelzett kátyú, de lehetőség szerint a többi megvizsgálását és javítását is!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 78

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére