Megerősítésre vár

Folyamatos szemétlerakás

Tisztelt Cím!
Tarthatatlan állapotok uralkodnak az utcánkban.A Dévényi u. és a Mór utca sarkán lévő üres telken folyamatos szemétlerakás folyik,és már a közterületre is kinyúlik a szeméthegy.Egyszerűen már nem tudunk hova fordulni.Az ablakunkbból ezt a csodás kilátást élvezhetjük.A bejelentést az egész lakóközösség nevében teszem.Örülnénk ha végre már segítséget kapnánk valahonnan,hogy ezt felszámolják..Köszönettel :Dinnyés Róza

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mór u. 24

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    Küldöm a JAROKELO-BUDAPEST-00050310 bejelentésre a választ.

    Tisztelettel:

    Gere Kálmán
    Környezetvédelmi ügyintéző
    Bp. XIII. Ker. Polgármesteri Hivatal, Építésügyi Osztály

    T
    ...
  • t tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét!

    Az ingatlanról a közterületre kilógó szemetek elszállítását megkértük partnerünktől, aki augusztus 21. napjáig a hulladékot elszállítja. Az ingatla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Dinnyes Roza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére