Megoldott

Firkás tábla (Wesselényi utca)

Tisztelt BKK!
Kérem tisztítsák meg a táblát.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 24

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028301-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00050308

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy munkatársaik októberben rendbe t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére