Megoldott

Graffitis lejárat (Vörösmarty utca)

Tisztelt illetékes!
Kérem mossák le a Vörösmarty utca metróállomás lejáratánál található graffitiket.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Vörösmarty utca

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    A graffitiket a lehetséges mértékében lemosták. Megoldva.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0028357/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00050305

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére