Megoldott

Nem sok vizet vezetnek...

Csak két képet mellékeltem, de az utca többi víznyelője is ilyen állapotban van. A kerületben évek óta folynak csapadékvíz elvezetési fejlesztések, Rákosligeten is néhány éve elkészült, csak ezek a víznyelők biztosan nem oda vezetik a vizet, ahova kellene, pedig hamarosan jön a nyár és vele a heves záporok is.
Valahogy úgy érzem, mintha ezek is az több száz a kerületben elültetett, majd magára hagyott fák sorsára jutott volna.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett bejelentést. Rákosmente Önkormányzata a probléma megoldásához a szükséges intézkedéseket megteszi.

    A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves tür...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Azóta esetleg kitisztították?
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sok változás tapasztalható.
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sok változás tapasztalható.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkormanyzatnak megkuldve!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, én is így gondoltam, hogy az Önk. feladata a fenntartás. (FCSM korrekt, gyorsan válaszoltak.)
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kelemen Tamás Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos a megjelölt helyen Társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát.
    A csapadékvíz elvezetése a kerületi Polgármesteri Hiva...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    13
    Válaszra vár
    13

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kalács utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telítődött és eldugult vízelvezető árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Esztena utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére