Megoldatlan

Ideiglenes terelés

A Tétényi úton a Bikás park és a Csurgói út között továbbra is kint maradt az ideiglenes forgalom terelés busz sávval. Most, hogy kész az Etele út, ennek mi az oka?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 106

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 50253-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Az Etele út és Andor utca előtti Tétényi úti autóbuszsávok ideiglenes – sárga ragasztott – bur
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem történt semmi.
  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 50253-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Szeretnénk pontosítani: a Tétényi úton két rövid szakaszon a Csurgói út és Zsombor utca valam
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ágnes Szabó
    Illetékes: Budapest Közút
    Galambóc utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem egyértelmű,ferde is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére