Megoldatlan

65-ös busz Virág Benedek utca buszmegálló

A 3. kerület Szépvölgyi úton felfelé a 65-ös busz, Virág Benedek utcai megállójában az aszfalt nagyon meggyűrődött, szétrázza az autók futóművét.
Kb. 1,5 hónapja be is lett jelölve festékkel, de azóta sincsen megcsinálva.

2017 novemberében jelentettem a problémát először, lassan eltelik 2 év és a probléma egyre rosszabb.... Az illetékes válaszában tett ígéretet nem tartották be, az utat nem javították meg!

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/25684/65-os-busz-virag-benedek-utca-buszmegallo

Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2018. január 16. 09:15
Tisztelt Bejelentő!
A 2017.november 28-án 0:43-kor kelt 25684 számú levelükre az alábbi tájékoztatást adjuk az üggyel kapcsolatban:

A buszmegálló burkolatának állapota Társaságunk előtt ismert. A hiba javítását az időjárás függvényében elvégezzük.

Kérjük a fenti tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét.

Budapest Közút

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Virág Benedek u. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, September 18, 2019 12:12 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illés Barbara bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére