Megoldásra vár

Lukas távközlési fedlap a Szilágyi E. fasoron

Anonim Járókelő

A Szilágyi Erzsébet fasor szervízútján (75-77 szám között) a Lugas étteremhez közel az egyik fedlapon egy kisebb luk van. Így nem túl biztonságos.
Kérjük a fedlap cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 77

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT LE MARIETTA!

    Fogadtuk a levelét és a fedlappal kapcsolatos panaszbejelentést pedig a 83927247 számú azonosító alatt kezeljük. Elnézését kérem a késői válaszért, remélem minél hamarabb orvoso
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére