Megoldott

Eltömődött összefolyó

Kérem, tisztítsák ki a képen látható csatornaösszefolyót! A nyílás a kollégium előtti gyalogátkelőnél van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 9 11

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen a vízelvezetőt.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Műve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére