Megerősítésre vár

Balesetben megsemmisült élőfa

A Mogyoródi út és a Róna utca kereszteződésben 2018. december 25-én hajnalban összeütközött egy Volánbusz és egy személygépkocsi. A Mogyoródi úti facsemete-sor utolsó fácskája sajnos odalett a balesetben. Azóta sem pótolta senki.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 82

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó visszajelzésére vár.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk. Köszönjük. (Kérdéses, hogy volt-e valakinek az illetékességi körben arra ideje, hogy a baleset okozó biztosításának a terhére egy ilyen telepítést kiszámlázzon.)
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Mogyoródi út - Róna u. kereszteződésében,
    a Mogyoródi úti elválasztósávról közlekedési baleset kapcsán kidöntött fa
    pótlására az őszi telepítés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére